branding
2019

BeeWare

dizajn dresov
ilustrácia
logo
merch

Ostrý ako žihadlo, sladký ako med.

 

BeeWare je in-line hokejový tím, pre ktorý sme vytvorili názov, logo, sadu dresov a vlastný merch. Už samotný názov tímu BEEWARE v sebe nesie posolstvo, že na VČELY si treba dávať POZOR. Zo skúsenosti všetci veľmi dobre vieme, že keď ich rozhneváme, vedia byť poriadne agresívne.

 

Primárnym cieľom pri tvorbe logo piktogramu bolo zachovať prvky realizmu s minimálnym nádychom deformácie. Samotnej ilustrácii dominujú priame tvary, ktoré sú čiastočne zaoblené, pôsobia agresívne a zároveň elegantne.

 

Pri výbere typografie sme sa rozhodli použiť tučný script, ktorý pôsobí vkusne a v kombinácii s piktogramom vytvára súlad. Špecifikum zvoleného fontu je v tom, že veľké písmená obsahujú „caps-swashes“. Výsledkom tejto osobitnosti je dominancia veľkých písmen a už pri prvom pohľade si dokážete názov rozdeliť na dve samostatné slová Bee + Ware. A čo je výsledným produktom včiel? Med. Túto ideu sme výstižne vložili aj do sloganu tímu: Ostrý ako žihadlo, sladký ako med.

 

Názov obsahuje viacero dizajnových variantov. Hlavný a primárne používaný dizajnový typ názvu je zobrazený nižšie spoločne s piktogramom. Ostatné typu sú rozdelené nie len farbami ale aj počtom ťahov, ktoré obklopujú samotné písmo a používajú sa len v presne stanovených situáciách.

typografia

ilustrácia detail- pazúre B&W

ilustrácie detail – pazúre farby

CMYK – B&W

CMYK – farby

RGB – farby

logo na bielom pozadí

logo na žltom pozadí

logo na čiernom pozadí

dresy – čísla

dres – predná časť

dres – chrbát

merch – tričká

merch – mikiny

začnime
spoločný projekt

kontaktujte nás
ďalší projekt