branding
2016

Real Estate

retušovanie
web architektúra
webdizajn

Vytvorili sme komplexný realitný webový portál, ktorý sa nezameriava len na predaj a prenájom nehnuteľností, ale ponúka návštevníkom možnosť paralelne sledovať dynamický vývoj nehnuteľnosti, ako aj úrokových sadzieb.

 

Na hlavnej stránke dominujú topované nehnuteľnosti s výraznými fotografiami a základným popisom. Detaily projektu sa zobrazujú prostredníctvom split screenu, kde sa na ľavej strane nachádza hlavná fotografia nehnuteľnosti, pravá strana obsahuje detailný popis.

 

Popis nehnuteľnosti obsahuje viacero samostatných sekcií, ako napríklad základný popis, realitnú kanceláriu, konkrétneho makléra či biznis štatistiky. Používatelia majú možnosť ohodnotiť realitného makléra. Svoju osobnú skúsenosť môžu vyjadriť prostredníctvom recenzie. Makléri si môžu vytvárať vlastné profily v rámci web portálu.

 

Biznis alebo investičné štatistiky obsahujú informácie o cenovom vývoji nehnuteľnosti za posledné roky a ich porovnanie. Spoplatnená sekcia sa zameriava na investičných používateľov. Zároveň ponúka prognózy vývoja ceny nehnuteľnosti a rovnako aj prehľad rastu či poklesu úrokových sadzieb.

 

Z časti detailu projektu sa dokáže návštevník dostať do galérie, kde si môže prezerať fotografie v režime full screen.

začnime
spoločný projekt

kontaktujte nás
ďalší projekt